گتوسو: تلخ تر از باخت دربی، درگیری بازیکنانم بود

سرمربی تیم فوتبال میلان از درگیری دو بازیکن تیمش در جریان باخت مقابل اینتر ابراز تأسف کرد.

گتوسو: تلخ تر از باخت دربی، درگیری بازیکنانم بود

به گزارش خبرنگاران، جنارو گتوسو پس از باخت 3 بر 2 شب گذشته (یکشنبه) تیم فوتبال میلان در دربی دلامادونینا مقابل اینتر، اعتراف کرد از حادثه شرم آوری که در جریان بازی رخ داد بیش از شکست ناراحت شده است.

او به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: نیمه اول ما به طور مداوم تحت فشار حریف قرار داشتیم و نمی توانستیم از زیر آن خارج شویم. در نیمه دوم ما چند چیز را تغییر دادیم. ما در کنترل توپ های عمقی حریف مشکل داشتیم و آنها به شیوه ای برنامه ریزی شده، با 4 یا 5 بازیکن شان از سد مدافعان ما عبور می کردند. از من بارها به خاطر اینکه چرا میلان را بیش از اندازه تدافعی کرده ام انتقاد می شود اما شما باید به یاد داشته باشید که بازیکنانی که در اختیار من گذاشته شده اند، چه ویژگی هایی دارند. من فکر می کنم که وقتی 2 گل عقب افتادیم، باز هم خوب دوام آوردیم چون هر تیمی دیگری بود از هم می پاشید. بازی اینتر ترکیبی از موارد فنی و قدرت بدنی بود. بنابراین من از عملکرد تیمم راضی ام. اینکه ما در نیمه اول بازی به چیزی که می خواستیم نرسیدیم، به خاطر بازی خوب اینتر بود. آنها موقعیت های فراوانی ایجاد کردند. ما در خاتمه بازی تا آستانه گل تساوی پیش رفتیم. فضاهای زیادی را برای حرکات اینتر باز گذاشتیم و مرتکب اشتباهاتی شدیم.

گتوسو افزود: با این حال شکستی که بیش از همه مرا ناراحت می کند، حرکت کسیه بود و تماشای اتفاقی که روی نیمکت رخ داد. چنین رفتارهایی را من نمی توانم بپذیرم. من نمی توانم با دیدگاهی که از فوتبال دارم، تعریفی که از تیم و اخلاق گروهی دارم، چنین چیزهایی را قبول کنم.

حادثه ای که گتوسو را ناراحت کرد زمانی بود که کسیه تعویض شد و از این اتفاق ناراحت بود. درست در همان زمانی که او به نیمکت برگشت هم تیمی اش لوکاس بیگلیا چیزی گفت که بازیکن ساحل عاجی را از کوره به در برد و منجر به وساطت سایر نیمکت نشینان تیم برای جدا کردن این دو بازیکن و خاتمه دادن درگیری آنها شد. کسیه قصد داشت با بیگلیا وارد وارد درگیری فیزیکی شود که با دخالت ریکاردو رودریگس و ایگناتزیو آباته غائله خاتمه یافت.

سرمربی روسونری افزود: در رختکن همه باید به یکدیگر احترام بگذارند و چنین رفتارهایی غیرقابل پذیرش است. من سرمربی تیم هستم. من هستم که باید مراقب نظم و انضباط تیم و رختکن باشم و بازیکنان باید بدانند که من برای این مسئله چقدر اهمیت قائلم. شما می توانید از تاکتیک های من انتقاد کنید اما من حرفه مربیگری ام را بر پایه احترام، اخلاق، تعصب نسبت به تیم و ارزش قائل شدن برای هم تیمی هایی که چند ماه است بازی نکرده اند، بنا نهاده ام. این چیزها برای من یک دنیا ارزش دارند و به همین دلیل باخت امشب برای من دوبل شد. من در چند روز آینده در مورد این موضوع حرف خواهم زد.

خشم و ناراضایتی گتوسو از کسیه و بیگلیا در حالی بود که آنها در خاتمه بازی به میکسد زون رفتند تا مقابل رسانه ها بابت رفتار شرم آورشان عذرخواهی کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گتوسو: تلخ تر از باخت دربی، درگیری بازیکنانم بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گتوسو: تلخ تر از باخت دربی، درگیری بازیکنانم بود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید