پذیرش دانشجو در مقطع دکتری سال تحصیلی 99-98 دانشگاه علم و صنعت از امروز شروع شد

ثبت نام اولیه پذیرش دانشجو بدون آزمون استعداد های درخشان دانشگاه علم و صنعت ایران در مقطع دکتری سال تحصیلی 99-98 از امروز تا 10 اردیبهشت صرفاً به صورت غیرحضوری به وسیله سامانه گلستان شروع شد.

پذیرش دانشجو در مقطع دکتری سال تحصیلی 99-98 دانشگاه علم و صنعت از امروز شروع شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از دانشگاه علم و صنعت ایران ، ثبت نام اولیه پذیرش دانشجو بدون آزمون استعداد های درخشان دانشگاه علم و صنعت ایران در مقطع دکتری سال تحصیلی 99-98 از امروز تا 10 اردیبهشت صرفاً به صورت غیرحضوری به وسیله سامانه گلستان شروع شد.

براساس این گزارش ، دانشگاه علم و صنعت ایران درخواست دانش آموختگان ممتاز کارشناسی ارشد برای ورود به دوره دکتری بدون آزمون استعدادهای درخشان سال 98-99 را در چارچوب ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (آیین نامه استعدادهای درخشان مورخ 18-16 تیرماه سال 93 و ابلاغیه 16 اسفند سال 96) و مصوبه ستاد ممتازین دوره دکتری دانشگاه، در رشته و گرایش های اعلام شده، مورد آنالیز قرار می دهد.

گفتنی است ، متقاضیان باید ثبت نام اولیه خود را از امروز تا 10 اردیبهشت امسال صرفاً به صورت غیرحضوری به وسیله سامانه گلستان به آدرس:https://golestan.iust.ac.ir/Forms/AuthenticateUser/main.htm انجام دهند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "پذیرش دانشجو در مقطع دکتری سال تحصیلی 99-98 دانشگاه علم و صنعت از امروز شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پذیرش دانشجو در مقطع دکتری سال تحصیلی 99-98 دانشگاه علم و صنعت از امروز شروع شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید