موراتا بازگشت به چلسی را رد کرد

مهاجم اسپانیایی اتلتیکومادرید اظهار داشت می خواهد تا انتها دوران فوتبالش در اتلتیکومادرید بماند و تمایلی به بازگشت به چلسی ندارد.

موراتا بازگشت به چلسی را رد کرد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از آس، آلوارو موراتا مهاجم اسپانیایی بعد از این که جایگاهش را در چلسی از دست داد نتوانست مائوریسیو ساری را متقاعد به ماندن در این تیم کند تا او در نهایت با قراردادی قرضی به مدت 1.5 سال به اتلتیکومادرید بپیوندد.

آلوارو موراتا درباره بازگشت به چلسی گفت: آن چه که من به دنبالش است خیلی واضح است. من دوست دارم تمام دوران فوتبالم را در اتلتیکو سپری کنم و بتوانم با نهایت توان برای تیمم به میدان بروم. نه تنها تا سال 2020 بلکه دوست دارم تا سرانجام دوران فوتبالم در این تیم بمانم.

چلسی برای خرید این بازیکن 60 میلیون پوند پرداخت کرد ولی او در 47 مسابقه برای تیم لندنی تنها 16 گل به ثمر رساند و همین باعث نارضایتی سران تیم لندنی از او شد. او در ادامه راهی اتلتیکو شد و توانست 6 گل در 15 مسابقه به ثمر برساند.

موراتا در حالی بازگشت به لندن را رد نموده است که گونسالو ایگواین، مهاجم جانشین او نیز وضعیت چندان خوبی در تیم آبی پوش شهر لندن ندارد و معلوم نیست فصل آینده چه وضعیتی در خط حمله تیم چلسی وجود خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "موراتا بازگشت به چلسی را رد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موراتا بازگشت به چلسی را رد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید