معرفی برگزیدگان جشنواره مردمی کیش جزیره شاد

برگزیدگان جشنواره مردمی عکس و فیلم موبایلی کیش جزیره شاد اعلام شدند.

معرفی برگزیدگان جشنواره مردمی کیش جزیره شاد

به گزارش خبرنگاران، در بخش عکس از میان آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره کیش جزیره شاد، تعداد 19 اثر توسط هیات داوران متشکل از مجتبی آقایی، محمدسعید ایزدی و امید مهندی نجفلوشهپر انتخاب شدند. با توجه به کیفیت آثار دریافتی هیچ یک از عکس ها نتوانستند به مقام اول و دوم دست پیدا نمایند و آثار ساحل خلیفه قلی، زهراسادات تهوری و امیرعلی نواده شهلا به ترتیب صندلی سوم تا پنجم را به دست آوردند. آثار جعفر همافر، رضا کوه پیما، سمیرا شاهی بیانلوجه، کیوان جعفری، مارال شیرین خواه و ولی الله سابقی سارویی نیز به مرحله نهایی راه پیدا کردند.

همچنین در بخش فیلم آثار ارسالی توسط هیات داوران این بخش آرمین ایثاریان، علی افشار و کامیار لطفی داوری شدند و پس از آنالیز کامل فیلم ها، هیچ یک از آثار دریافت شده به عنوان فیلم برگزیده نتوانستند مقام های اول تا پنجم را کسب نمایند. دلایل این امر، عدم تطابق با محور اصلی جشنواره، نداشتن حداقل های کیفی به لحاظ ساختار، نداشتن آگاهی خاص به موضوع جزیره شاد و همچنین فقدان خلاقیت و نوآوری عنوان شده است.

از میان آثار دریافتی در دبیرخانه جشنواره، تنها فیلم آب و آتش به کارگردانی رضا کوه پیما مورد توجه واقع شد که البته این فیلم نیز به محور کیش جزیره شاد نپرداخته اما به خاطر کوشش برای روایت و تنوع تصویر، شایسته قدردانی دانسته شد. همچنین زمان و نحوه اهدای جوایز به منتخبان جشنواره، متعاقباً اعلام خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "معرفی برگزیدگان جشنواره مردمی کیش جزیره شاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی برگزیدگان جشنواره مردمی کیش جزیره شاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید