فریدونشهر آماده میزبانی از میهمانان نوروزی است

ناصر اسعدی در مصاحبه با خبرنگاران، ضمن بیان این مطلب که حدود 19 ارگان دولتی در استقبال از میهمانان نوروزی مشارکت دارند گفت: فرمانداری فریدونشهر، شهرداری فریدونشهر، اداره میراث فرهنگی و گردشگری فریدونشهر، هلال احمر فریدونشهر اداره بهداشت و درمان فریدونشهر، نیروی انتظامی و پلیس راهور فریدونشهر، اداره صنعت معدن و تجارت و غیره تعدادی از ارگان های فعال در این زمینه هستند.

فریدونشهر آماده میزبانی از میهمانان نوروزی است

آتش نشانی و هلال احمر آماده خدمات رسانی 24 ساعته هستند

وی با بیان این موضوع که پایگاه هلال احمر و آتش نشانی با تجهیز به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی هستند، ابراز داشت: شبکه بهداشت و درمان نیز در ایام نوروز سه پایگاه فعال دارد که اورژانس فریدونشهر، اورژانس روستای اسلام آباد و مرکز بهداشت روستای مصیر را شامل می گردد.

فرماندار فریدونشهر اضافه کرد: ستاد نوروزی مرکز بهداشت فریدونشهر با حضور یک نفر نیروی فعال، یک نیروی آماده در مورد واکسیناسیون و یک نفر کارشناس بهداشت محیط در مرکز بهداشت فریدونشهر آماده خدمات رسانی هستند.

استقرار ستاد استقبال از مسافران در شهرداری برف انبار

وی با بیان این مطلب که ستاد استقبال از مسافران نوروزی در ساختمان شهرداری برف انبار مستقر می گردد، توضیح داد: نیروهای انتظامی در ایام نوروز در کیوسک ورودی شهر مستقر هستند و محل اصلی فعالیت ستاد نوروزی نیروی انتظامی در کیوسک ورودی شهر خواهد بود.

اسدی اضافه کرد: بسته های فرهنگی مناسب این ایام هم از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی توزیع خواهد شد.

وجود 6 مکان گردشگری در سطح شهرستان فریدونشهر

وی با اشاره به این موضوع که شش مکان گردشگری در سطح شهرستان فریدونشهر وجود دارد، گفت: 7 مدرسه، 11 اقامتگاه و اماکن اقامتی و دو زائر سرا در سطح شهرستان برای میزبانی از مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فریدونشهر آماده میزبانی از میهمانان نوروزی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریدونشهر آماده میزبانی از میهمانان نوروزی است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید