فارس من، قوانین پلتفرم ها باید توسط سازمان قوانین مقررات صوت و تصویر فراگیر پیگیری گردد

به گزارش وبلاگ گردشگری، نایب رئیس هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان اینکه رسیدگی به موضوع قوانین سخت پلتفرم ها و استارتاپ ها در دست این شرکت نیست ، گفت: باید رسیدگی به این موضوع توسط سازمان قوانین مقررات صوت و تصویر فراگیر انجام گردد.

فارس من، قوانین پلتفرم ها باید توسط سازمان قوانین مقررات صوت و تصویر فراگیر پیگیری گردد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ گردشگری، سامانه فارس من سامانه ای است که مخاطبان وبلاگ گردشگری می توانند به وسیله آن مسائل خود در تمام حوزه ها را مطرح نمایند تا وبلاگ گردشگری وبلاگ گردشگری این مسائل را پیگیری نموده و پاسخ آن را از مسؤولان دریافت نمایند.

مخاطبان وبلاگ گردشگری موضوع چرا سرعت فیلترشکن ها به صورت غیرقانونی افزایش پیدا نموده است؟ را مطرح نموده و از وبلاگ گردشگری خواستارگفت وگو با مسئولان شدند که وبلاگ گردشگری وبلاگ گردشگری برحسب وفای به عهد این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

سجاد بنابی نایب رئیس هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت درباره موضوع مطرح شده در بخشفارس من با موضوع قوانین سخت پلتفرم ها و استارتاپ های ایرانی را اصلاح کنید ، گفت: در حال حاضر پیگیری قوانین پلتفرم ها و استارت آپ ها از وظایف شرکت ارتباطات زیر ساخت نیست زیرا به طور کلی رسیدگی به این موضوع باید توسط سازمان قوانین مقررات صوت و تصویر فراگیر انجام گردد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "فارس من، قوانین پلتفرم ها باید توسط سازمان قوانین مقررات صوت و تصویر فراگیر پیگیری گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارس من، قوانین پلتفرم ها باید توسط سازمان قوانین مقررات صوت و تصویر فراگیر پیگیری گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید