سخنگوی وزارت خارجه: امیدواریم آژانس در دوره مسئولیت گروسی بی طرفانه به وظایف خود عمل کند

به گزارش وبلاگ گردشگری، سخنگوی وزارت خارجه ایران با اشاره به انتخاب مدیرکل جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی ابراز امیدواری کرد که این نهاد بین المللی در دوره مسئولیت آقای گروسی در نهایت بی طرفی و حرفه ای گری به وظایف و ماموریت های بین المللی خطیر خود عمل کند.

سخنگوی وزارت خارجه: امیدواریم آژانس در دوره مسئولیت گروسی بی طرفانه به وظایف خود عمل کند

به گزارش حوزه سیاست خارجه وبلاگ گردشگری، سیدعباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با تبریک انتخاب آقای رافائل گروسی به عنوان مدیرکل جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی، برای ایشان در این مسئولیت خطیر آرزوی توفیق کرد.

سید عباس موسوی با اشاره به نقش بسیار حساس و مهمی که کشورهای عضو این نهاد در حوزه خلع سلاح و عدم اشاعه هسته ای و نیز توسعه همکاری های صلح آمیز هسته ای بر دوش آژانس بین المللی انرژی اتمی نهاده اند، ابراز امیدواری کرد که این نهاد بین المللی در دوره مسئولیت آقای گروسی در نهایت بی طرفی و حرفه ای گری به وظایف و ماموریت های بین المللی خطیر خود عمل نماید.

موسوی با تاکید بر نقش منحصر به فرد آژانس در ارتباط با جنبه های هسته ای برجام، و نیز اهمیت این نهاد در حوزه همکاری های هسته ای صلح آمیز کشورمان با سایر کشورهای عضو، توضیح داد: جمهوری اسلامی ایران آماده حفظ و گسترش تعامل و همکاری سازنده توام با حسن نیت و احترام متقابل با آژانس بر مبنای دقت حرفه ای و بی طرفی این نهاد است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سخنگوی وزارت خارجه: امیدواریم آژانس در دوره مسئولیت گروسی بی طرفانه به وظایف خود عمل کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی وزارت خارجه: امیدواریم آژانس در دوره مسئولیت گروسی بی طرفانه به وظایف خود عمل کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید