جلسه شورای شهر رشت؛از درخواست استعفای وزیر تا بوسیدن دست طرفداران

به گزارش خبرنگاران، پس لرزه های بازی تیم های فوتبال سپیدرود رشت و داماش گیلانیان به نود و یکمین جلسه شورای شهر رشت که عصر دوشنبه در دفتر شورای برگزار گردید نیز رسید تا جایی که بعضی از اعضای شورای شهر در جلسه امروز نسبت به داوری ناعادلانه در بازی داماش واکنش نشان داده و خواهان ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال برای رسیدگی به این بازی و همچنین استعفای وزیر ورزش شدند حتی کار به جای رسید که یکی از اعضا گفت دست کسانی را که به داور بازی داماش مشت و لگد زدند، می بوسم.

جلسه شورای شهر رشت؛از درخواست استعفای وزیر تا بوسیدن دست طرفداران

به شائبه های پیش آمده در بازی تیم های رشتی رسیدگی گردد

نایب رئیس شورای شهر رشت در این جلسه با قرائت نامه ای خطاب به رئیس فدراسیون فوتبال خواهان رسیدگی به شائبه های پیش آمده در داوری بازی های اخیر تیم های فوتبال رشتی شد.

رضا رسولی با بیان اینکه حوادث بازی روز گذشته داماش گیلانیان و نیروی زمینی تهران یک اتفاق ناگوار بود، اضافه نمود: شهروندان رشتی متصور هستند که در این چرخه آلوده ورزش، دو اتفاق تلخ در فوتبال مرتب تکرار می گردد. مردم از ما انتظار دارند پشت مطالبات این تیم ها بایستیم.

رسولی پیشنهاد کرد نامه سرگشاده ای با امضای اعضای شورای شهر رشت برای فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش ارسال گردد تا تنها نهاد مدنی، یعنی شورای شهر بتواند صدای مردم رشت باشد.

وی خطاب به رئیس فدراسیون فوتبال به شائبه های ایجاد شده در بازی های اخیر واکنش نشان داد و اعلام کرد: انتظار داریم به وضعیت پیش آمده بی طرفانه رسیدگی گردد.

تبعات اجتماعی شکست تیم های سپیدرود و داماش

یکی دیگر از اعضای شورای شهر رشت در ادامه به تبعات اجتماعی شکست تیم های سپیدرود و داماش اشاره و اظهار کرد: هر فرد بی طرفی می تواند بگوید که تبانی انجام شده و در بازی داماش نیز داوری عادلانه نبوده است.

بهراد ذاکری خواهان استعفای وزیر ورزش شد و ادامه داد: امروز وظیفه تک تک نمایندگان گیلان و اعضای شورای شهر رشت این است که در کنار مردم جلوی این بی عدالتی را بگیرند

دست افرادی که داور را کتک زدند می بوسم

فره ام زاهد نیز در ادامه این جلسه با اشاره به اینکه دیروز نوبت حذف ملوان بود و امروز داماش و سپیدرود، اضافه نمود: دست تک تک افرادی که در بازی داماش به داور مشت و لگد زدند، می بوسم تا متانت مردم این شهر با چیز دیگری اشتباه گرفته نگردد.

وی از مالکین باشگاه داماش خواست تا با شرکت نکردن در جام حذفی بزرگترین ضرر را به فدراسیون بزنند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جلسه شورای شهر رشت؛از درخواست استعفای وزیر تا بوسیدن دست طرفداران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه شورای شهر رشت؛از درخواست استعفای وزیر تا بوسیدن دست طرفداران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید