جانشین فتح الله زاده از بانک سرمایه می آید

به گزارش وبلاگ گردشگری، بعد از استعفای علی فتح الله زاده از مدیرعاملی استقلال، گزینه هایی برای جانشینی وی مطرح شدند که جدی ترین گزینه رئیس سابق هیات مدیره همین باشگاه است.

جانشین فتح الله زاده از بانک سرمایه می آید

به گزارش وبلاگ گردشگری انلاین به نقل از ورزش سه، روز گذشته علی فتح الله زاده بعد از اینکه تنها 16 روز به عنوان سرپرست باشگاه استقلال قبول مسئولیت نموده بود استعفای خود را تقدیم وزیر ورزش کرد تا بلافاصله پس از موافقت وزارت ورزش و جوانان نام های متعددی برای جانشینی او و مدیریت استقلال مطرح گردد.

اما در میان این اسامی که از شب گذشته برای انتخاب مدیرعامل استقلال مطرح شده است به نظر می رسد احمدسعادتمند گزینه اول باشد که از سوی وزارت ورزش و جوانان هم مورد تایید است و در عین حال سابقه عضویت در هیات مدیره باشگاه را نیز در کارنامه خود دارد.

او علاوه براینکه در مقطعی به عنوان رییس هیئت مدیره استقلال سابقه حضور در کادر مدیریتی این باشگاه را داشته است، عناوین زیادی از جمله مدیرکل اداره استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش، سرپرستی فدراسیون پینگ پنگ، کاندیدای ریاست فدراسیون های هندبال، وزنه برداری و اسکی را در کارنامه خود دارد و البته مدیرعاملی باشگاه بانک سرمایه را هم تجربه نموده، و اینک گزینه اول برای عهده دار شدن سِمَتی است که در این یک سال اخیر دچار تغییرو تحولات بسیاری شده است.

سعادتمند که به عنوان عضو مالی باشگاه استقلال به هیات مدیر اضافه شده بود باید دید در صورت بازگشت به این باشگاه چه برنامه هایی برای حل وفصل مسائل عدیده آبی ها دارد.

به هرحال آنچه که مسلم است پذیرش مسئولیت به عنوان مدیر عامل یا سرپرست باشگاه استقلال در برهه کنونی با توجه به سیل پرونده هایی که از قبل هنوز تکلیفش مشخص نشده و پرونده هایی که در آینده نزدیک با آن روبرو خواهد شد، جرات بسیاری می خواهد در عین حال که می دانیم کوشش های اعضای فعلی باشگاه در کادر مدیریتی تنها پرداخت حدود 38 میلیارد از بدهی ها بوده، اما این باشگاه هنوز مسائل گسترده ای دارد که احتیاج به نیروهای دیگری برای یاری به هیات مدیره احساس میگردد .

باید دید وزارت ورزش و جوانان در نهایت در راس هرم مدیریتی باشگاه استقلال با این چالش جدید چگونه روبرو می گردد و در چه مدت زمانی جانشین علی فتح الله زاده را مشخص خواهد نمود در حالی که هر روز تاخیر در اعلام جانشین وی می تواند به افزایش حاشیه ها در این باشگاه دامن بزند.

  • دیاباته: علیپور دفعه بعد آن شادی را مقابل استقلال انجام ندهد | طرفداران بدانند همواره اینجا هستم
منبع: همشهری آنلاین

به "جانشین فتح الله زاده از بانک سرمایه می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جانشین فتح الله زاده از بانک سرمایه می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید